Wygrana w derbach w historycznym meczu

W sobotę 22.08 na stadionie MOSiR w Krośnie o godzinie 15.00 odbył się historyczny derbowy mecz w I lidze podkarpackiej. Beniaminek Krosno na inaugurację wygrał z Karpatami MOSiR Krosno.

Beniaminek Profbud 4 Kids Krosno – Karpaty MOSiR Krosno 6:0 (4:0)

Bramki: Krystian Jarosz 4 ( 10, 17, 22, 38), Maciej Gorzynik ( 24), Mateusz Szafran ( 55)

Beniaminek : Szymon Skrzęta – Maciej Gorzynik, Kacper Zygmunt, Szymon Górka – Antoni Kozubal, Mateusz Szafran – Kacper Bolanowski, Patryk Winiarski – Krystian Jarosz oraz Szymon Jastrzębski, Patryk Słowik, Szymon Serwiński, Jakub Czaja, Jakub Krupa. Trener Grzegorz Raus. Kierownik Marek Bolanowski.

Okiem trenera: Historia pisze różne scenariusze. Dzisiejszy mecz miał swój „smaczek” nie da się ukryć i lekka trema była widoczna. Myślę, że czeka nas sporo pracy. Liczymy na udany sezon i doskonale zdajemy sobie sprawę że liga podkarpacka będzie wymagająca. W sobotnie popołudnie byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. W środę czeka nas już kolejne spotkanie z Ekoball Sanok, w którym trudno wskazać faworyta.

Galeria  ->  https://photos.google.com/share/AF1QipNyM3VlFZO4AFNbFedg9I3s-5Nx4fl4eF6a1zeDKJQzUUNgRtGktG-6JPmsrBek5A?key=dWhnQXloam5sdV94RlNLTzlzQ2plWUFwbjI0RlJB