Autor:

Boguslaw Cieslak

Utworzono:

04.04.2016

Drużyna Beniaminka U-12 rozegrała pierwsze ligowe spotkanie w 2016 roku przed własną publicznością. W grupie mistrzowskiej Podkarpackiej 1 Ligi Młodzika Młodszego krośnianie podejmowali zespół Igloopolu Dębica. Mecz rozstrzygnął się dopiero w ostatniej minucie spotkania, gola na wagę zwycięstwa zdobył pięknym strzałem z dystansu Oskar Cierpiak. Podkarpacka 1 Liga Młodzika Młodszego – 2 kolejka Beniaminek Krosno – Igloopol Dębica 1:0 (0:0) 1:0Oskar Cierpiak (60) Beniaminek: Szymon Skrzęta – Oskar Cierpiak, Patryk Słowik , Szymon Górka – Antoni Kozubal, Kacper Zygmunt – Mateusz Niedziałkowski, Krystian Jarosz, PatrykWiniarski oraz Mateusz Szafran, Aleksander Gazda, Kacper Bolanowski, Szymon Serwiński, Franek Jasiewicz, Jakub Czaja. Trener Grzegorz Raus. Kierownik drużyny: MarekBolanowski. (http://podkarpackaliga2004.futbolowo.pl)

Autor: juniorkids 04.04.2016 09:44 LISTA AKTUALNOŚCI Beniaminek wygrywa po golu w ostatniej minucie! Drużyna Beniaminka U-12 rozegrała pierwsze ligowe spotkanie w 2016 roku przed własną publicznością. W grupie mistrzowskiej Podkarpackiej 1 Ligi Młodzika Młodszego krośnianie podejmowali zespół Igloopolu Dębica. Mecz rozstrzygnął się dopiero w ostatniej minucie spotkania, gola na wagę zwycięstwa zdobył pięknym strzałem z dystansu Oskar Cierpiak. Podkarpacka 1 Liga Młodzika Młodszego – 2 kolejka Beniaminek Krosno – Igloopol Dębica 1:0 (0:0) 1:0Oskar Cierpiak (60) Beniaminek: Szymon Skrzęta – Oskar Cierpiak, Patryk Słowik , Szymon Górka – Antoni Kozubal, Kacper Zygmunt – Mateusz Niedziałkowski, Krystian Jarosz, PatrykWiniarski oraz Mateusz Szafran, Aleksander Gazda, Kacper Bolanowski, Szymon Serwiński, Franek Jasiewicz, Jakub Czaja. Trener Grzegorz Raus. Kierownik drużyny: MarekBolanowski. Fotogaleria z meczu na: www.facebook.com/beniaminek.org Grzegorz Raus (trener Beniaminka): „Radość po golu Oskara pokazała że mamy drużynę i jestem z niej bardzo dumny. Dzisiejszy mecz był bardzo wymagający. Chcemy prezentować w spotkaniach ligowych futbol ambitny. Mamy swoje założenia i styl który realizujemy. Rywal był bardzo dobrze zorganizowany w obronie i na każdą sytuację musieliśmy ciężko pracować. Cały czas walczyliśmy o tą bramkę i w ostatniej minucie dopięliśmy swego. Słowa uznania dla wszystkich chłopaków bo w takich meczach poznaje się charakter, buduje pewność siebie. Wielkie brawa dla bloku obronnego i bramkarza za koncentracje przez cały mecz, a dla ofensywy szacunek za cierpliwość. W tej lidze każda drużyna ma swoje ambicje i bardzo się cieszę, że możemy grać co tydzień takie spotkania. Gramy w stawce drużyn, które na jesieni wygrywały większość spotkań, są przyzwyczajone do dominowania na placu gry i każdy mecz będzie wymagający. Zespoły mają różne style i z każdym trzeba sobie radzić. To drugi mecz gdzie Beniaminek ma przewagę w posiadaniu piłki, narzuca swój styl. Zawsze będziemy do tego dążyć, ale każdy mecz będzie weryfikował nasze plany. Rywalizacja w drużynie jest cały czas. Dużo o tym rozmawiamy. Każdy jest ważny. Już wkrótce rusza liga OZPN. Wiem że każdy jest ambitny i chce grać.Najbliższy mecz w lidze podkarpackiej zagramy ze Stalą w Rzeszowie 12 kwietnia. Cieszmy się sobą! Chciałbym także podziękować za zaangażowanie w prace przy boisku ludziom z Beniaminek Team i Rodzicom,którzy w piątek w nocy jeszcze poprawiali murawę! Być może to zdecydowało o golu, bo przy strzale Oskara piłka nie podskoczyła.” (http://podkarpackaliga2004.futbolowo.pl)