Zacięty mecz w Jaśle

(źródło AP Jasło)

AP 2004 Jasło : Polonia Przemyśl  2:0  (1:0)

Bramki: Mateusz Niedziałkowski17 minuta, Paweł Berkowicz 43 minuta.

Skład AP Jasło:Wiktor Potera, Mariusz Dybaś, Mikołaj Zabadała, Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili Szymon Tusiński, Maciej Samborski, Marcel Płocica, Mateusz Budziak, Eryk Piątkowski.

Relacja trenera AP Jasło:

Zacięty mecz obejrzeli kibice na stadionie w Jaśle w którym obie drużyny chciały koniecznie wygrać ten pierwszy ligowy mecz. W pierwszej połowie nasza drużyna z 3 okazji bramkowych wykorzystała tą najtrudniejszą. Mateusz Niedziałkowski uderzył w 17 minucie pod poprzeczkę z 13 metrów i świetnie broniący bramkarz Polonii nie miał szans na obronę. W pozostałych sytuacjach górą był bramkarz gości. W drugiej połowie daliśmy sobie narzucić styl gości, którzy długimi podaniami starali się zagrozić naszej bramce. My przestaliśmy grać w piłkę a zaczęliśmy ją kopać. W 43 minucie po akcji P. Filipaka Paweł Berkowicz strzałem z 7 metrów ustalił wynik tego meczu.