Piłkarski "maraton" Ekoballu zaończony kolejnym zwycięstwem

Ekoball Sanok - Polonia Przemyśl 1:0 (0:0)

43 min. Kacper Sumara

Kolejnym zwycięstwem zakończyli prawdziwy „piłkarski maraton” chłopcy z drużyny młodzika młodszego. Podopieczni trenera Bernarda Sołtysika pokonali przy 35 stopniowym upale swoich kolegów z Polonii Przemyśl 1:0.

Relacja trenera Ekoballu:

Bardzo dobry mecz w wykonaniu chłopaków! Przez cały czas prowadziliśmy grę, graliśmy bardzo kombinacyjnie i stwarzaliśmy wiele sytuacji pod bramką przeciwnika. Skuteczność to jedyne do czego można by się przyczepić po meczu, który obie ekipy kosztował wiele sił(grano przy 35 stop.upale!). Z 6 prawie stuprocentowych sytuacji w I połowie ( Gacek, Michalski Zarzyka, Szomko)nie wykorzystujemy nic, przeciwnik ma tylko jedną , ale bardzo groźną-też bez rezultatu. W drugiej jeszcze z większym zacięciem atakujemy bramkę gości, jednak bramkarz Polonii jest tego dnia dobrze dysponowany i broni strzały Gacka, Sumary, Zarzyki, Michalskiego. Chwilę potem Polonia ma sytuację 1na 1, ale znakomita interwencja Michała Słapińskiego zażegnuje niebezpieczeństwo. Wreszcie w 43 minucie po centrze Kuby Ogrodnika pięknym strzałem głową bramkę zdobywa Kacper Sumara!

Brawa dla obu ekip za stworzenie emocjonującego widowiska!

Skład: I poł: Sołtysik Wiktor, Zarzyka Igor, Kuba Ogrodnik, Kacper Sokołowski, Futyma Filip, Jasiek Struzik, Kacper Sumara, Fabian Gacek, Kacper Rudy. II poł: Mikołaj i Mateusz Gawlewicz, Kuba Szomko, Wiktor Sieradzki, Wiktor Michalski, Dominik Cyprych, Damian Żuchowski, Kacper Zych.