Dokończenie 3 kolejki spotkań

1 i 2.09 odbyły się dwa mecze 3 kolejki ligi podkarpackiej.

W poniedziałek w Krośnie UKS 6 Jasło pokonał Karpaty MOSiR Krosno 2:0

We wtorek Beniaminek Krosno podejmował u siebie Polonię Przemyśl. Mecz zakończył się wynikiem 8:0 (3:0)

Bramki: Bramki: Kozubal Antek 3, Szafran Mateusz 2, Jarosz Krystian 2, Bolanowski Kacper 1

Beniaminek: Skrzęta – Górka, Cierpiak – Zygmunt – Kozubal, Szafran – Winiarski, Bolanowski – Jarosz oraz Jastrzębski, Słowik, Gorzynik, Serwiński, Krupa, Gazda, Maślak. Trener Raus. Kierownik Bolanowski

Relacja:  (źródło: www.beniaminek.org )

relacja minutowa Pan Dariusz Czaja !

1 min. – strzał Górki z wolnego – broni bramkarz
2 min. – strzał Kozubala – broni bramkarz
4 min – strzał Szafrana w słupek , dobitka Bolanowskiego ( 1 : 0 )
6 min. – Szafran z rogu, piłka odbija się od klatki piersiowej Kozubala – bramkarz broni