Pewne zwyciestwo Beniaminka U12

Beniaminek Krosno – Ekoball Sanok 4:0 (1:0)

Bramki: Krystian Jarosz 2, Mateusz Niedziałkowski 2.
Asysty: Mateusz Szafran 2, Kacper Bolanowski, Szymon Serwiński.

Relacja trenera Beniaminka Krosno:

"Mecze ligowe są nagrodą za pracę na treningach i w każdym spotkaniu czy to w Lidze Podkarpackiej czy liga OZPN mamy swoje cele i zadania. Trzymamy się swojego stylu gry pamiętając, że to piłka dziecięca i czasem nie wszystko można przewidzieć. Zwycięstwo dedykujemy Antkowi Kozubalowi,który doznał kontuzji i w najbliższym czasie nie zobaczymy go na boisku. Z szacunkiem dla każdego chłopaka z naszej drużyny, naszego kapitana nie da się zastąpić zmiennikiem. Ale jeśli odpowiedzialność za czyny na boisku weźmie cały zespół to wówczas można wiele co pokazał dzisiejszy mecz. Drużyno i kibice – „You’ll never walk alone”. Trzymajmy się tego. Beniaminek to więcej niż klub. W trudnych chwilach, które ma czasem każdy z Nas trzeba się wspierać. Gramy dalej!”

Beniaminek Krosno: Skrzęta – Cierpiak, Słowik, Winiarski – Szafran, Kozubal – Zygmunt, Niedziałkowski,Jarosz oraz Jastrzębski, Górka, Bolanowski, Serwiński, Gazda.
Trener: Grzegorz Raus. Kierownik drużyny: Marek Bolanowski.

Relacja trenera Bernarda Sołtysika:

Paradoksalnie mimo zbyt wysokiej przegranej był to momentami dobry mecz z naszej strony, jednak tym razem nasza gra obronna i postawa obrońców(tak chwalonych w poprzednich meczach) pozostawiała wiele do życzenia. Zbyt duże błędy w ustawieniu oraz proste błędy indywidualne spowodowały, ze tak dobry zespół jak Beniaminek wykorzystał je bezlitośnie… Życzymy także szybkiego powrotu do zdrowia Antkowi Kozubalowi!

Skład: Wiktor Sołtysik, Gabryś Szylak, Jasiek Struzik, Wiktor Michalski, Dominik Cyprach, Filip Futyma, Kacper Sumara, Kuba Szomko, Kacper Zych, Igor Zarzyka, Mateusz i Mikołaj Gawlewicz, Kacper Rudy, Wiktor Sieradzki, Filip Karczyński, Kuba Strzęciwilk, Damian Zuchowski, Fabian Gacek