3 kolejka ligi za nami

W pozostałych zaległych spotkaniach trzeciej kolejki DAP Dębica pokonała Stal Stalową Wolę 3:2, a Resovia Rzeszów przegrała u siebie ze Stalą Mielec 2:3.

Relacja trenera DAP Dębica:

Bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie obejrzeli kibice w Dębicy, gdzie miejscowa DAP Dębica podejmowała Stal Stalowa Wolę.

Obie ekipy nie odniosły jeszcze zwycięstwa w rundzie wiosennej i aby to zmienić zawodnicy przystąpili do spotkania z dużym zaangażowaniem.

Początek meczu jest bardzo nerwowy z obu stron. Nasi zawodnicy jako pierwsi uspakajają swoją grę i przeprowadzają dwie składne akcje, po których piłka minimalnie mija słupek bramki Stali. W około 15minucie po doskonale wykonanym rzucie wolnym K.Strózik wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie. Po stracie bramki zawodnicy Stali rzucają się do ataku. Wyprowadzają doskonałą akcję i wyrównują po świetnym uderzeniu zaskakując naszego bramkarza. Pierwsza połowa kończy się remisem 1:1.

W drugiej połowie lepiej prezentują się nasi zawodnicy opanowując środek boiska. W efekcie tego udaje się strzelić dwie bramki (K.Potyrałax2). Końcówka meczu należy jednak do gości, którzy grają z wielką determinacją walcząc o zmianę rezultatu. Trafiają raz do naszej bramki, a końcowy wynik tego meczu brzmi 3:2.

Bramki: K.Stózik (rzut wolny), K.Potyrała (K.Strózik asysta), K.Potyała (K.Łoch asysta).