AP Jasło wygrywa z Beniaminkiem Krosno

Beniaminek Krosno : AP 2004 Jasło 0:1 (0:1)

Bramka: Dawid Domasławski (29 min.)

Skład AP Jasło: Wiktor Potera, Mikołaj Zabadała, Szymon Tusiński, Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili: Maciej Samborski, Marcel Płocica, Mariusz Dybaś, Sebastian Ratuszniak, Trener Janusz Sokołowski.

Beniaminek: Skrzęta – Zygmunt, Gorzynik – Górka – Kozubal, Szafran – Winiarski, Bolanowski – Jarosz oraz Jastrzębski, Krupa, Serwiński, Gazda, Słowik. Trener Raus. Kierownik Bolanowski

Dobry mecz w wykonaniu Beniaminka i AP Jasło obejrzeli kibice zgromadzenia na stadionie w Korczynie. W meczu nie brakowało ładnych akcji, dobrych obron bramkarzy i jak to w piłce bywa niewykorzystanych sytuacji bramkowych. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła po stałym fragmencie gry w 29 minucie. Sebastian Ratuszniak dośrodkował z rzutu rożnego a Dawid Domasławski uderzył głową silnie i co najważniejsze celnie do bramki Beniaminka. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i 3 punkty pojechały do Jasła.

okiem trenera Beniaminka:

W piątej kolejce rozgrywek po emocjonującym spotkaniu przegraliśmy z drużyną AP Jasło. Rywale zdobyli bramkę po stałym fragmencie gry w doliczonym czasie pierwszej połowy. Biało niebiescy mięli swoje szanse w tym meczu, jednak nic nie mogło wpaść do bramki rywali. Chłopaki głowa do góry, czasem lepiej przegrać kilka razy jedną bramką niż wygrywać wysoko z rywalami o mniejszych umiejętnościach. To nam pomoże w przyszłości. Bądźmy drużyną na dobre i na złe. Mamy swój styl gry i tego będziemy się trzymać niezależnie od wyników. Dzisiaj za bardzo chcieliśmy i ja też wam za mało pomogłem. Gratulujemy kolegom z Jasła i trenerowi bo spodziewaliśmy się, że zagrają dobry mecz i tak też było. Patrzymy na siebie . Cieszmy się małymi rzeczami , bo dzisiaj tej radości z gry zabrakło. Ja biorę to na siebie. Będzie dobrze!