Ekoball pierwszy przed rundą rewanżową

Drużyna Młodzika Młodszego Ekoball zajmuje na półmetku ligii 1 miejsce. Tym razem zespół trenera Bernarda Sołtysika pokonał w Krośnie „Karpaty” 3:0.

Relacja trenera Ekoballu:

Typowy mecz walki, gdzie większość akcji rozgrywała się w środkowej strefie boiska. Mimo, że przez zdecydowaną większość czasu, byliśmy przy posiadaniu piłki, musieliśmy być skoncentrowani, gdyż zespół Karpat umiejętnie bronił się całym zespołem i posyłał długie piłki na bardzo szybkiego napastnika z przodu. Jednak uważna gra w obronie bramkarzy, którzy dalekimi wybiegami zażegnywali niebezpieczeństwo oraz stoperów pozwalała na organizację ataku większą ilością zawodników. Wszystkie bramki zdobywamy po zespołowych akcjach całego zespołu, a na listę strzelców wpisuje się dwa razy Kacper Sumara i Mikołaj Gawlewicz.

Brawa dla obu ekip za stworzenie ciekawego widowiska!

Karpaty Krosno-Ekoball 0:3 br.Sumara 3’ i 32’, Gawlewicz 58’

Skład: Sołtysik Wiktor, Michał Słapiński, Gabryś Szylak, Jasiek Struzik, Filip Futyma, Sokołowski Kacper, Szomko Kuba, Igor Zarzyka, Fabian Gacek, Kacper Sumara, Kacper Rudy, Dominik i Adrian Cyprych, Filip Karczyński, Sieradzki Wiktor, Damian Żuchowski, Mikołaj i Mateusz Gawlewicz.