Ekoball Sanok znów zwycięski

Udanie rozpoczęli II rundę rozgrywek piłkarze młodzika młodszego pokonując na sanockich Wierchach swoich kolegów z 6 Jasło 9:0. (3:0)

Relacja trenera Ekoballu:

Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach przy ciągle padającym deszczu, a wielu z chłopaków pierwszy raz poznało prawdziwe uroki futbolu… Przez całe spotkanie posiadaliśmy zdecydowana przewagę, a ambitna i bardzo waleczna drużyna z Jasła tylko raz poważniej zagroziła naszej bramce.

Wszystkie bramki padły po zespołowych akcjach całego zespołu, za co wielkie brawa dla chłopców! Bramki:

2’-Sumara Kacper

15’ Kuba Szomko

16’ Damian Żuchowski

45’ Gawlewicz Mateusz

47’ Dominik Cyprych

49’ Karczyński Filip

51’ Karczyński Filip

53’Mateusz Gawlewicz

59’ Dominik Cyprych

Skład: Michał Słapiński, Gabryś Szylak, Futyma Filip, Struzik Jaś, Sokołowski Kacper, Dominik Cyprych. Zarzyka Igor, Sumara Kacper, Fabian Gacek, Jakub Szomko, Sieradzki Wiktor, Dominik Żuchowski, Cyprych Adrian, Karczyński Filip, Michalski Wiktor, Mikołaj Gawlewicz, Mateusz Gawlewicz.

(źródło: Ekoball Sanok)