Pojedynek na szczycie - stawką awans do grupy mistrzowskiej

Ap Jasło : Beniaminek Krosno  0:4  (0:1)

Bramki Beniaminek: Kozubal Antek (17 sekunda meczu!), Gazda Aleks ( 33), Kozubal Antek (34) , Jarosz Krystian (55)

Beniaminek : Skrzęta Szymon - Cierpiak Oskar, Słowik Patryk - Górka Szymon - Szafran Mateusz - Winiarski Patryk, Bolanowski Kacper - Kozubal Antek - Jarosz Krystian oraz Zygmunt Kacper, Serwiński Szymon, Jastrzębski Szymon, Gazda Aleks, Gorzynik Maciek. Trener Raus Kierownik Bolanowski

AP: Wiktor Wanat, Mikołaj Zabadała, Szymon Tusiński, Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili: Wiktor Potera, Marcel Płocica, Maciej Samborski, Mariusz Dybaś, Sebastian Ratuszniak, Eryk Piątkowski, Patryk Jurkowski, Mateusz Budziak, Wojciech Bal, Trener Janusz Sokołowski.

Relacja trenera AP :

Po raz kolejny rozpoczynamy mecz mało skoncentrowani. W 29 sekundzie spotkania tracimy pierwszą bramkę. W 12 minucie powinno być 1:1. M. Niedziałkowski wyłożył piłkę na 7 metr od bramki P. Filipakowi, lecz strzał Przemka był bardzo słaby i bramkarz rywali nie miał z nim najmniejszych problemów. W 16 minucie ładnie uderzył M. Niedziałkowski z 12 metra, piłkę lecącą pod poprzeczkę przeniósł bramkarz. W 19 minucie Beniaminek powinien prowadzić 2:0, jeden z zawodników stojąc 3 metry od naszej bramki nie trafił czysto w piłkę i W. Wanat złapał ją na linii bramkowej. My swoją ostatnią szansę w pierwszej połowie mieliśmy w 22 minucie J. Wojnar źle przyjął piłkę wychodząc sam na sam z bramkarzem. W drugiej połowie po dobrych 5 minutach, rywal wyprowadził kontrę, po której S. Tusiński sfaulował zawodnika Beniaminka. Sędzia ukarał go 3 minutowym wykluczeniem. Rywal wykorzystał to perfekcyjnie strzelając 2 bramki w krótkim odstępie czasu. Pomimo prób nam nie udało się strzelić honorowej bramki. Beniaminek w 54 minucie strzelił 4 bramkę i wygrał zasłużenie ten mecz. Gratulacje dla przeciwników, mamy nadzieję że odpadliśmy przegrywając mecz z Mistrzem Ligi Podkarpackiej. Grając o miejsca 9-16, my mamy całą rundę wiosenną na wyeliminowanie błędów, oraz poprawienie naszej gry.

Relacja trenera Beniaminka:

Dzisiaj Beniaminek Krosno U-12 pokazał charakter i w decydującym o awansie do grupy mistrzowskiej ligi podkarpackiej meczu wyjazdowym, gdzie tylko zwycięstwo decydowało, pokonał 4:0 AP Jasło. Dla celów szkoleniowych było to bardzo ważne. Szacunek dla drużyny AP Jasło, która zrobiła bardzo duże postępy i również powinno być dla niej miejsce w tej grupie... taki jest futbol. My dzisiaj graliśmy z odwagą i pewnością. Nie mieliśmy strachu . To była drużyna!
Dziękujemy Rodzicom za super wsparcie i doping oraz pyszny obiad po meczu.

Gratulujemy drużynie Beniaminka awansu grupy mistrzowskiej ligi podkarpackiej !!!