Ekoball powalczy o mistrzostwo Podkarpacia!

Ekoball Sanok : Karpaty Krosno 6:1 (2:0)

Bramki: Kacper Sumara, Kuba Szomko, Igor Zarzyka, Kacper Sumara, Fabian Gacek i Mateusz Gawlewicz.

Skład: -Wiktor Sołtysik, Jasiek Struzik, Wiktor Michalski, Dominik Cyprych, Igor Zarzyka, Fabian Gacek, Kacper Sumara, Kuba Szomko, Mateusz Gawlewicz, - Gabryś Szylak, Futyma Filip, Adrian Cyprych, Kacper Sokołowski, Mikołaj Gawlewicz, Wiktor Sieradzki, Kacper Zych, Damian Żuchowski, Krystian Fałek

Wspaniale rozpoczęli swoją przygodę z „wielką” piłką nożną chłopcy z drużyny młodzika młodszego. Podopieczni trenera Bernarda Sołtysika awansowali do grupy mistrzowskiej ligi podkarpackiej i powalczą o mistrzostwo Podkarpacia!

Relacja trenera Ekoballu:

Dzisiejszy mecz z Karpatami Krosno rozgrywaliśmy w trudnych warunkach. Do upragnionego awansu potrzebne nam były 3 punkty, co wymusiło na nas bardzo ofensywną taktykę i ustawienie! Od pierwszego gwizdka zaczynamy bardzo agresywnie i już w 20 sekundzie Kacper Sumara zdobywa bramkę po bardzo ładnej akcji Fabiana Gacka. Nie zwalniamy tempa zamykając drużynę z Krosna na swojej połowie. Przynosi to efekt w postaci bramki Kuby Szomko, który popisał się pięknym strzałem z 15 metrów! Do przerwy mimo wielu strzałów i sytuacji min-Sumary, Gawlewicza, Zycha, Żuchowskiego nie udaje nam się powiększyć konta bramkowego. Goście najgroźniejsi byli przy stałych fragmentach, jednak ich dośrodkowania pewnie wyłapywał Wiktor Sołtysik.

Druga połowa mimo bardzo ambitnej postawy Krośnian toczy się już całkowicie pod nasze dyktando, a „łupem” bramkowym dzielą się: Igor Zarzyka, Kacper Sumara, Fabian Gacek i Mateusz Gawlewicz.

Wielkie brawa i podziękowania dla was wszystkich chłopaki!