Derby Jasła dla AP

UKS 6 Jasło : AP Jasło 0:9 (0:5)

Bramki:Mateusz Niedziałkowski 4, Jakub Wojnar 1, Maciej Samborski 1, Przemysław Filipak 1, Marcel Płocica 1, Wojciech Bal 1.

Skład AP Jasło:Wiktor Potera, Mariusz Dybaś, Szymon Tusiński,Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili Wiktor Wanat,Mikołaj Zabadała, Maciej Samborski, Marcel Płocica, Wojciech Bal, Patryk Jurkowski, Patryk Soboń, Sebastian Ratuszniak, Eryk Piątkowski.Trener Janusz Sokołowski.

Relacja trenera AP Jasło:

Mecz od początku do końca pod naszą kontrolą. Już po 18 minutach było 4:0. W drugiej połowie pograli zmiennicy i z wielu okazji wykorzystali tylko 4. W następnej kolejce czeka nas o wiele trudniejsze zadanie. Do Jasła przyjedzie jeden z faworytów do wygrania Ligii Podkarpackiej Młodzików Młodszych, drużyna Ekoballu Sanok.