Beniaminek Krosno gromi 6 Jasło

Szóstka Jasło – Beniaminek Krosno 0:18 (0:9)

Bramki: Jarosz 4, Szafran 4, Zygmunt 3, Winiarski 2, Cierpiak 2, Słowik 1, Paradysz 1, Górka 1 Asysty: Górka 3, Szafran 3, Jarosz 3, Zygmunt 2, Cierpiak 2, Bolanowski 1, Słowik 1, Winiarski 1.

Beniaminek :Skrzęta – Cierpiak, Gorzynik – Zygmunt – Górka ( cap.) , Szafran - Winiarski, Bolanowski – Jarosz oraz Paradysz, Serwiński, Słowik, Jastrzębski,Gazda. Trener Raus. Kierownik Bolanowski.

Okiem trenera Beniaminka: Z szacunkiem do rywala po ostatnim gwizdku oraz wnioski do lepszej gry w kolejnych spotkaniach. Zwycięstwa w sporcie cieszą bardzo, ale trzeba mieć pokorę. Proces szkoleniowy zawodnika w grupach wiodących w Beniaminku najważniejszy i trzeba się tego trzymać. Mamy jeszcze wiele do zrobienia w tym aspekcie jak i mentalnym, we wszystkich!

W nadchodzący weekend Beniaminek Krosno zagra u siebie z drużyną AP Jasło. Obie drużyny walczą o najwyższe cele, co zwiastuje, że możemy spodziewać się bardzo ciekawego widowiska.