AP Jasło wygrywa z Karpatami MOSiR Krosno

AP Jasło : Karpaty MOSiR Krosno 4:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Niedziałkowski, Jakub Wojnar, Maciej Samborski, Sebastian Ratuszniak.

Skład AP Jasło: Wiktor Wanat, Mikołaj Zabadała, Szymon Tusiński, Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili Wiktor Potera, Maciej Samborski, Marcel Płocica, Wojciech Bal, Patryk Soboń, Mateusz Budziak, Mariusz Dybaś, Sebastian Ratuszniak, Eryk Piątkowski,Trener Janusz Sokołowski.

Relacja trenera AP Jasło:

Od początku do końca graliśmy na połowie przeciwnika. Do przerwy większość akcji rozgrywana była środkiem boiska gdzie stało kilku zawodników Karpat. Z 4 okazji w tej części meczu wykorzystaliśmy jedną. W 14 minucie bramkę strzelił M. Niedziałkowski. W drugiej połowie dobre zmiany Maćka Samborskiego, Marcela Płocicy i Sebastiana Ratuszniaka rozruszały naszą drużynę. Z wielu okazji strzeliliśmy tylko 3 bramki. Najładniejsza była ostatnia Sebastiana Ratuszniaka, który uderzył głową jak Robert Lewandowski w meczu z Niemcami. Za tydzień gramy mecz z faworytem całych rozgrywek Ligii Podkarpackiej Młodzików Młodszych, Beniaminkiem Profbud 4 Kids Krosno.

źródło: strona internetowa AP Jasło