3 kolejka: Ekoball potwierdza aspiracje do wygrania ligi podkarpackiej

W dniu dzisiejszym Ekoball Sanok rozegrał mecz 3 kolejki ligi podkarpackiej w Jaśle z drużyną AP Jasło. Mecz zakończył się zwycięstwem Ekoballu 3:0.

Okiem trenera AP Jasło:

Najlepszym komentarzem tego meczu była wypowiedź jednego z kibiców ,,Jedni grali, drudzy strzelali”. Pierwszą bramkę straciliśmy w 50 sekundzie meczu po ładnym strzale zawodnika Ekoballu z 18 metrów pod poprzeczkę naszej bramki. Później to my mieliśmy 3 doskonałe sytuacje na wyrównanie. M. Niedziałkowski w 11 minucie nie wykorzystał sytuacji sam na sam, a później w odstępie minuty P. Berkowicz nie trafił w bramkę uderzając głową z 5 i 8 metrów. Goście nie wykorzystali dobrej sytuacji w 21 minucie. Szybka kontra i strzał z 10 metrów nad poprzeczką. W 27 minucie M. Niedziałkowski nie trafił w piłkę stojąc na 9 metrze od bramki Ekoballu, a chwilę później W. Bal uderzył z 10 metrów za słabo by pokonać dobrze broniącego bramkarza gości. Drugą połowę meczu zaczęliśmy tak samo jak pierwszą. Zabawa przed naszym polem karnym Sz. Tusińskiego i M. Zabadały, wykorzystali zawodnicy z Sanoka. Bramka stracona w 20 sekund po rozpoczęciu drugiej polowy nie załamała naszej drużyny. W 37 i 45 minucie uderzenia P. Filipaka lądują na słupkach bramki gości. Później jeszcze Mateusz mógł strzelić kontaktową bramkę ale i jemu zabrakło precyzji. Gości za ty byli dzisiaj wyjątkowo skuteczni. Rzut rożny w 48 minucie meczu, wrzutka na 7 metr, strzał głową i 3:0. W ostatnich 10 minutach jeszcze raz trafiamy w słupek i przegrywamy ten mecz 0:3. Głowa do góry, czasami tak jest, że nie jest się gorszą drużyną a mecz się przegra. (źródło: strona internetowa AP Jasło)

Już w najbliższy poniedziałek 31.08 w Sanoku lider 2 grupy podejmować będzie Polonię Przemyśl (mecz 4 kolejki rozgrywany awansem)

Pozostałe mecz 3 kolejki: UKS 6 Jasło : Karpaty MOSiR Krosno - 1.09, Beniaminek Profbud 4 Kids : Polonia Przemyśl - 2.09