3 kolejka awansem: Igloopol - Ekoball 1:0

W środę 06.04.2016 został rozegrany awansem mecz trzeciej kolejki I ligi podkarpackiej, w którym Igloopol Dębica pokonał Ekoball Sanok 1:0 (0:0)

Relacja trenera Bernarda Sołtysika:
 "Jeden moment nieuwagi w obronie na dwie minuty przed końcem meczu sprawił, że nasi chłopcy po raz pierwszy stracili w tej rundzie bramkę, a w konsekwencji przegrali mecz".

Był to nasz najlepszy występ w tej rundzie. Zespół wreszcie pokazał charakter, a co najważniejsze odwagę , konsekwencję i cierpliwość w grze. Gdybyśmy w tym meczu wyeliminowali zbyt dużą niedokładność i bezmyślne straty piłki to wynik mógłby być inny. Igloopol stworzył sobie więcej klarownych sytuacji, które rozbijał umiejętnie blok obronny lub zawsze na posterunku był Wiktor Sołtysik, który w tym meczu popisał się kilkoma kapitalnymi interwencjami.
Z naszej strony najgroźniej pod bramką gospodarzy było po stałych fragmentach. Zabrakło przysłowiowej zimnej krwi. Najwięcej emocji jak zwykle było w końcówce meczu, gdzie chłopcy po stracie bramki rzucili się do odrobienia strat, jednak Kubie Szomko zabrakło kilku cm, bo trafił w poprzeczkę, a w ogromnym zamieszaniu po rzucie rożnym Wiktor Sołtysik strzelił minimalnie nad bramką.
Brawa dla obu ekip za stworzenie ciekawego i emocjonującego widowiska!

Skład: Wiktor Sołtysik, Jasiek Struzik, Dominik Cyprych, Wiktor Michalski, Filip Futyma, Fabian Gacek, Kacper Sumara, Igor Zarzyka, Mateusz i Mikołaj Gawlewicz, Damian Żuchowski, Łukasz Adamski, Strzęciwilk Jakub, Wiktor Sieradzki, Kacper Rudy i Kacper Zych.