Wysoka wygrana AP JAsło z Karpatami MOSiR Krosno

Karpaty Krosno : AP 2004 Jasło 0:5 (0:3)

Bramki: Dawid Domasławski 16 min., Mateusz Niedziałkowski 17 min., Przemysław Filipak 18 min.,Eryk Piątkowski 35 min., Maciej Samborski 41 min..

Skład:Wiktor Wanat, Mikołaj Zabadała,Szymon Tusiński, Dawid Domasławski,Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili: Wiktor Potera, Marcel Płocica, Maciej Samborski, Mariusz Dybaś, Sebastian Ratuszniak, Eryk Piątkowski, Patryk Soboń, Wojciech Bal, Trener Janusz Sokołowski.

W przedostatniej kolejce Ligi Podkarpackiej Młodzików Młodszych drużyna AP Jasło pokonała w Krośnie Karpaty 5:0. Od pierwszej do ostatniej minuty mecz toczył się praktycznie na połowie Karpat Krosno. Już w 5 minucie M. Niedziałkowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Później J. Wojnar i P. Berkowicz uderzali niecelnie. Dopiero w 16 minucie Dawid Domasławski strzela pierwszą bramkę w tym meczu. W kolejnych 2 minutach AP strzela 2 bramki /M. Niedziałkowski i P. Filipak/. Po przerwie w drużynie z Jasła zagrali zawodnicy rezerwowi i z wielu okazji wykorzystali tylko 2/E. Piątkowski, M. Samborski/. Kolejny dobry mecz drużyny z Jasła i zasłużone zwycięstwo.

Za do Jasła przyjeżdża faworyt Podkarpackiej Ligii Młodzików Młodszych Beniaminek Krosno. Drużynie z Jasła wystarczy remis w tym spotkaniu, by awansować do fazy mistrzowskiej.

Źródło: AP Jasło