W derbach Jasła górą AP

AP 2004 Jasło : UKS 6Jasło 4:1 (2:1)

źródło: AP Jasło

Bramki: Mikołaj Zabadała 18‚, 38‚, Mateusz Niedziałkowski 21‚, Dawid Domasławski 35‚.

AP Jasło:Wiktor Wanat, Mikołaj Zabadała,Szymon Tusiński, Dawid Domasławski,Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili: Wiktor Potera, Marcel Płocica, Maciej Samborski, Mariusz Dybaś, Sebastian Ratuszniak, Mateusz Budziak,Eryk Piąkowski, Wojciech Bal, Patryk Soboń, Trener Janusz Sokołowski.

6 Jasło: Halerz H, Skrzyszowski Sz, Jarosz A, Szczepanik M, Gorczyca P, Borkowski E, Zając Ł, Zając M, Kopera N, Buba A, Polakiewicz O, Piękoś J, Biedroń I, Biedroń P.

Mecz derbowy został rozegrany w strugach deszczu. Pomimo złej pogody zawodnicy obydwu drużyn zostawili dużo zdrowia na boisku. Od początku drużyna AP atakowała, a zawodnicy UKS 6 Jasło nastawili się na grę z kontry. Pomimo kilku okazji dopiero w 18 minucie Mikołaj Zabadała uderzył celnie z rzutu wolnego dając prowadzenie drużynie AP Jasło. W 21 minucie Mateusz Niedziałkowski podwyższył na 2:0. Goście w 27 minucie wyprowadzili szybką kontrę, po której jeden z zawodników nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Wiktorem Wanatem. Po przerwie gospodarze zamknęli rywali na ich połowie i z wielu okazji strzelili 2 bramki. W 35 minucie Dawid Domasławski uderzył celnie głowa po zagraniu Sebastiana Ratuszniaka, a w 38 minucie wynik meczu ustalił Mikołaj Zabadała.