Stal Mielec - DAP Dębica 3:2

Relacja trenera DAP Dębica

Pierwsze minuty meczu są bardzo nerwowe z obu stron. Jednak w pierwszych fragmentach pierwszej połowy nasi zawodnicy przejmują inicjatywę. Efektem tego jest doskonała sytuacja, która jednak nie zostaje wykorzystana. Z biegiem czasu mecz się wyrównuje i walka przenosi się w środkową strefę boiska. Zawodnicy Stali przeprowadzają jedną dobrą akcję, przebijając się przez środek boiska. Cała akcja kończy się bramką. Ostatecznie po bardzo wyrównanej połowie wynik brzmi 1:0 dla gospodarzy.

W drugiej odsłonie nasi grają dużo lepiej, jednak to zawodnik Stali trafia na 2:0 z odległości około 30metrów. DAP nie odpuszcza i po stałym fragmencie gry ( rzut rożny) strzela pierwszą bramkę w meczu. Mecz znowu jest bardzo zacięty, a walka toczy się głównie w środkowej części boiska. Jednak drużyna z Mielca przeprowadza świetną akcję i trafia po raz trzeci. Naszych to nie załamuje i zaraz po wznowieniu gry K.Strózik po świetnym dryblingu przez całą połowę boiska trafia na 3:2.