Polonia Przemyśl : AP 2004 Jasło 2:1 (2:1)

Bramka: Mateusz Niedziałkowski 5 minuta

Skład AP Jasło:Wiktor Potera, Mikołaj Zabadała,Szymon Tusiński, Dawid Domasławski,Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Sebastian Ratuszniak, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili: Wiktor Wanat, Marcel Płocica, Mariusz Dybaś, Mateusz Budziak,Eryk Piąkowski, Trener Janusz Sokołowski.

Relacja trenera AP:

W 5 minucie po błędzie obrońcy Polonii M. Niedziałkowski strzela dla naszej drużyny bramkę. Kiedy wydawało się że mamy kontrolę nad tym meczem gospodarze po szybkiej kontrze w 12 minucie strzelają bramkę na 1:1. W 16 minucie po rzucie rożnym i nieporozumieniu naszych obrońców przegrywamy 2:1. Do końca pierwszej polowy gramy źle, a momentami bardzo źle. Po przerwie to my jesteśmy stroną atakującą. Najlepszej sytuacji na strzelenie bramki w drugiej połowie nie wykorzystał Przemek Filipak który nie trafił z 7 metrów w sytuacji sam na sam. Za tydzień mecz derbowy z UKS 6 Jasło. Mamy nadzieję że wszyscy zawodnicy będą zdrowi i że zagramy na swoim poziomie, bo ten mecz był najsłabszym w tej rundzie.

(źródło: AP Jasło)

Polonia Przemyśl pokonując AP Jasło, wraca do gry i jest w stanie jeszcze sporo namieszać w walce o awans do grupy mistrzowskiej.